وجود پایگاه مردمی قوی در جمهوری اسلامی ایران

مشارکت در انتخابات نشان داد جمهوری اسلامی ایران دارای پایگاه مردمی قوی است و همین امر باعث پیشرفت و ترقی کشور خواهد شد.

به گزارش روابط عمو.می، دکتر حسن زمانیان معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران در حاشیه بازدید جمعی از روسای دانشگاه‌های پیام نور استان تهران از سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران گفت: مشارکت در انتخابات نشان داد جمهوری اسلامی ایران دارای پایگاه مردمی قوی است و همین امر باعث پیشرفت و ترقی کشور خواهد شد.

معاون وزیر علوم ضمن تسلیت فرارسیدن ایام شهادت سرور و سالار شهیدان با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری گفت: با اینکه دشمنان ما به دنبال عدم مشارکت مردم و تحریم صندوق‌های رای بودند اما انتخابات پرشکوهی برگزار شد و مقام معظم رهبری نیز به بالا بودن مشارکت مردم حتی از دوره اول اشاره نمودند.

ایشان افزود: آنچه که مهم بود مشارکت مردم بود زیرا کشورهایی که از دموکراسی دم می‌زنند مشارکتی زیر 35 درصد دارند ولی مردم ما نشان دادند که در تعیین سرنوشت خود و کشورشان حضور دارند و حق تعیین سرنوشت همچنان برایشان محفوظ است.

وی ادامه داد: انتخابات به پایان رسیده و همه ما باید دست در دست هم تلاش کنیم تا رئیس جمهور و دولت منتخب موفق باشد چرا که موفقیت ایشان ، موفقیت و سربلندی کشور ماست.

دکتر زمانیان گفت: جا دارد در اینجا یادی کنیم از دولت بی‌نظیر شهید رئیسی که هیچ گونه حاشیه ای نداشت و دائما مشغول خدمت‌رسانی و رفع مشکلات مردم بود و مانند سربازی نمونه در رکاب ولایت فقیه ادامه داد و بدون اینکه درگیر حواشی شود جان‌فشانی کرد و در همین راه به درجه رفیع شهادت نائل آمد که امیدواریم سیره این شهید بزرگوار الگویی برای دولتمردان آینده کشور عزیزمان باشد.

این بازدید که در راستای برپایی تورهای فناوری و در جهت ایجاد هم‌افزایی بین دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی انجام شد، روسای دانشگاه‌های پیام نور استان تهران از دو پژوهشکده و چند واحد فناور سازمان بازدید کردند.  

کشور: United Statesآی پی شما: 44.200.194.255مرورگر شما: Unknown ?