نقش سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران از بدو تاسیس، در چرخه تولید علم تا تولید محصول بی‌بدیل می باشد

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی:
دکتر علیرضا منادی، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، پس از بازدید از سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران، دستاوردهای تحقیقاتی این سازمان را در حوزه تحقیق و پژوهش، ممتاز عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی، دکتر علیرضا منادی، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به همراه تعدادی از نمایندگان مجلس و عضو این کمیسون از دستاوردها و طرح‌های تحقیقاتی در دست اقدام سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران بازدید و در جلسه مشترک با مدیران و تعدادی از اعضای هیات علمی سازمان شرکت کرد.

در این بازدید و جلسه چند ساعته، اعضای این کمیسون در دیدار و گفتگوی رودرو با محققان سازمان و مدیران شرکت‌های دانش بنیان با دستاوردها، تحقیقات و طرح‌های در دست انجام سازمان و هم‌چنین با روند تولید محصول در تعدادی از شرکت‌های دانش بینیان مستقر در پارک علم و فناوری سازمان آشنا شدند.

قابل ذکر است در جلسه مذکور تعدادی از نمایندگان گزیده‌ایی از مشکلات حوزه‌های انتخابی خود را مطرح و ضمن هم‌افزایی برای انتخاب بهترین راه‌کارها در جهت حل این مشکلات با محققان سازمان گفتگو کردند.

دکتر منادی در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از دومین حضور خود در سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران گفت: نقش سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران از بدو تاسیس، در چرخه تولید علم تا تولید محصول بی‌بدیل می باشد، و امیدواریم که با حمایت‌های دولت و هم‌چنین مجلس شورای اسلامی ایران این حرکت تداوم داشته باشد.

ایشان در ادامه گفت: حتماً در کمیسیون آموزش مجلس نگاه ویژه‌ای به سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و برنامه‌های در دست اقدام آن از امروز خواهیم داشت و تلاش خواهیم کرد از طرح‌ها و پروژه‌های تحقیقاتی برنامه ریزی شده سازمان به صورت ویژه حمایت کنیم.

 

کشور: United Statesآی پی شما: 18.207.238.28مرورگر شما: Unknown ?