برگزاری بیست و چهارمین کنگره بین‌المللی میکروب‌شناسی ایران در سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران

کنگره بین‌المللی میکروب شناسی ایران در تاریخ 27 تا 29 شهریور ماه توسط انجمن میکروب‌شناسی و سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی، در بیست و چهارمین کنگره بین‌المللی میکروب‌شناسی ایران که یکی از همایش‌های علمی مهم در زمینه میکروب‌شناسی است، تاکنون افزون بر 1300 نفر از پژوهشگران دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی سراسر کشور ثبت‌نام کرده‌اند و 1000 مقاله ارسالی پس از داوری، مورد پذیرش قرار گرفته‌اند.

در این کنگره موضوعات متنوعی در حوزه میکروب‌شناسی پزشکی، میکروب‌شناسی کاربردی و صنعتی و زیست‌فناوری میکروبی در 35 حوزه مختلف در قالب پانل‌های تخصصی در بیش از 6 تالار سخنرانی به‌صورت همزمان مورد بحث قرار می‌گیرد و پژوهشگران نتایج تحقیقات و تجارب خود را به اشتراک خواهند گذاشت.

حضور دانشمندان میکروب‌شناسی از کشور‌های مختلف در این همایش که به‌صورت حضوری و یا برخط (مجازی) انجام می‌شود، امکان به‌روز کردن فناوری‌های مطرح در حوزه میکروب‌شناسی را از جنبه‌های مختلف برای پژوهشگران به‌ویژه دانشجویان دوره‌های تحصیلات تکمیلی فراهم خواهد کرد.

در این کنگره سخنرانانی برجسته از کشور های فنلاند، آلمان، دانمارک ، سوئد، ایتالیا، استرالیا، نروژ و هند حضور خواهند داشت و همراه با همکاران ایرانی خود در نشست‌های تخصصی به بحث علمی خواهند پرداخت.

یکی از برنامه‌های بنیادی این گنگره برگزاری اولین برنامه استعدادیابی با عنوان «استارواکس» است که فرصت لازم را برای اشتراک‌گذاری اندیشه‌های علمی بین پژوهشگران و بخش صنعت فراهم خواهد کرد. به همین منظور افراد مبتکر موضوع تحقیقات محصول‌محور خود را با علاقمندان بخش صنعتی در یک فضای آزاد برای گفتگو به بحث خواهند گذاشت.

همچنین در حاشیه کنگره نیز نمایشگاه جانبی برگزار می‌شود. اطلاعات مربوط به این همایش از سایت ismcongress2023.ir در دسترس است.

کشور: United Statesآی پی شما: 44.212.96.86مرورگر شما: Unknown ?