با حکم معاون وزیر و رئیس سازمان، سرپرست پژوهشكده عناصر معدني راهبردي منصوب شد .

دکتر حسن زمانیان معاون وزیر و رئیس سازمان با صدور حکمی دکتر منصور عادل‌پور را به عنوان سرپرست پژوهشكده عناصر معدني راهبردي منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی، دکتر حسن زمانیان معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران با صدور حکمی دکتر منصور عادل‌پور را به عنوان سرپرست پژوهشكده عناصر معدني راهبردي منصوب کرد.

متن حکم مذکور بدین شرح می باشد:

با سلام و احترام؛

    نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالي و بنا به پيشنهاد رئيس محترم پژوهشگاه فناوري‌هاي نوين، به موجب اين حكم به سمت "سرپرست پژوهشكده عناصر معدني راهبرديسازمان منصوب مي­‌شويد. از آنجا كه مواد معدني زيربناي اقتصاد و صنعت هر كشور را تشكيل مي‌دهند، توسعه و بسط تكنيك‌ها و دانش استفاده بهينه در خصوص اكتشاف و استحصال اين مواد از نيازهاي پژوهش محور كشور عزيزمان ايران است. اميدوارم با برنامه‌ريزي و اهتمام ويژه جنابعالي و براساس اهداف، سياست‌ها و برنامه‌هاي پژوهشي مصوب سازمان و همچنين بهره‌مندي از نظرات و تجارب مفيد اعضاي محترم هيئت علمي و كارشناسان پژوهشي در جهت طراحي و اجراي برنامه‌هاي مشترك پژوهشي و فناوري و پروژه‌هاي بزرگ ملي، ارتقاء و توسعه ارتباطات علمي با دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشي داخل و خارج از كشور گام‌هاي موثري برداريد. اهم وظايف جنابعالي عبارتند از:

- جذب اعضاي هيئت علمي پژوهشي تراز اول ملي 

- تهيه امكانات و ادوات آزمايشگاهي لازم

- تهيه برنامه بلندمدت و راهبردي پژوهشكده

- ارتباط مؤثر با ساير نهادها و ارگان‌هاي با مأموريت مشابه

- استفاده از ظرفيت‌هاي سازماني، منطقه‌اي و ملي جهت ارتقاء پژوهشكده

- ارتباط مؤثر با نهادهاي ملي و بين‌المللي 

اميد است با استعانت از خداوند متعال در اين ماموريت خطير موفق و مويد باشيد.

کشور: United Statesآی پی شما: 44.200.194.255مرورگر شما: Unknown ?