«معاونت پشتيباني و توسعه منابع انساني» سازمان منصوب شد

با حکم رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران:
پروفسور حسن زمانیان، رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران با صدور حکمی، دكتر «رضا سپهوند» را به عنوان "معاونت پشتيباني و توسعه منابع انساني" منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی در متن حکم انتصاب دکتر رضا سپهوند آمده است:

"با سلام و احترام؛

  نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالي به موجب اين حكم به عنوان " معاونت پشتيباني و توسعه منابع انساني" سازمان منصوب مي‏ شويد.
ضروري است برنامه هاي ذيل در دستور كار آن معاونت قرار گيرد:

1- نظارت و اجراي دقيق قوانين، مقررات، آئين‏ نامه ‏ها و مصوبات هيات امناء و نيز دستورالعمل‏ هاي اداري، استخدامي و مالي سازمان

2- تأمين سلامت مالي در كليه فعاليت ‏هاي سازمان همراه با توسعه سامانه هاي يكپارچه اطلاعات مالي، اداري و منابع انساني

3- نظام ­مند سازي حسابداري تعهدي و بودجه­ ريزي عملياتي

4- اصلاح و بازنگري ساختار نيروي انساني در جهت نيل به اهداف سازمان

5- پشتيباني و حمايت همه جانبه اين معاونت از امورات جاري در سازمان به ويژه حمايت و پشتيباني از فعاليت‏ هاي تحقيقاتي و پژوهشي

6- تسهيل و تسريع در جريان گردش امور اداري و مالي سازمان

7- تلاش در جهت افزايش سطح معيشتي و رفاه پرسنل در همه رده­ هاي مشغول در سازمان

8- ايجاد انضباط مالي و دقت در رعايت حقوق بيت­ المال

9- كاهش بروكراسي و اعمال شفافيت در همه امور

10- برنامه‏ ريزي براي كاهش هزينه‏ ها و افزايش درآمدهاي اختصاصي سازمان

11- ارائه برنامه‏ دقيق و هدفمند و زمانبندي شده نسبت به تحقق اهداف و موارد مورد تاكيد در اين حكم

رجاء واثق دارد با استفاده از توانايي‏ هاي فردي و علمي سازماني و نيز حسن سلوك، همفكري و همراهي معاونين، مديران، اعضاي هيأت علمي و كارشناسان محترم در تحقق اهداف و اعتلاي جايگاه سازمان موفق و مؤيد خواهيد بود. توفيق جنابعالي را در راستاي اين مأموريت خطير از درگاه حضرت باري‏‏ تعالي مسئلت دارم."

دکتر رضا سپهوند دکتری مدیریت  از دانشگاه علامه طباطبائی  و عضو هیات علمی دانشگاه لرستان با مرتبه علمی استاد تمامی است. ایشان از رزمندگان دفاع مقدس و از فرماندهان گردان‌های رزمی دوران دفاع مقدس بوده است.

دکتر سپهوند در کارنامه اجرایی و علمی خود نیز ریاست دانشکده اقتصاد و مدیریت، مدیر دفتر ارتباط با صنعت، مدیر گروه مدیریت بازرگانی،عضویت در هیات ممیزه، در دانشگاه و عضوهیات تحریریه چندین مجله علمی معتبر و نگارش بیش از ۲۰۰ مقاله پژوهشی و انجام چندین طرح تحقیقاتی تقاضا محور را دارد.

همچنین رئیس سازمان در پیام دیگری از زحمات دکتر سید حیدر محمودی نجفی به پاس تلاش‌ها و خدمات ارزنده ایشان طي دورۀ تصدي معاونت پشتيباني و منابع انساني قدردانی کرد.

 

کشور: United Statesآی پی شما: 3.238.252.196مرورگر شما: Unknown ?